Kim jesteśmy?

Comfino.pl należy do grupy Comperia.pl S.A., w skład której wchodzi największa w Polsce porównywarka finansowa Comperia.pl oraz nowoczesna multiagencja ubezpieczeniowa Comperia Ubezpieczenia.

Nasza Grupa kreuje nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu marketingu finansów osobistych oraz produktów ubezpieczeniowych, a nasze serwisy miesięcznie odwiedza około 5 milionów internautów.

Doświadczenie

Od 2007 roku z sukcesem pomagamy milionom klientów w znalezieniu najlepszych produktów i usług finansowych, jesteśmy spółką notowaną na GPW oraz laureatem takich nagród, jak m.in. Deloitte „Technology Fast 50”. Ponadto posiadamy licencję Małej Instytucji Płatniczej regulowanej przez KNF.
 
Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i chęć dostarczania rozwiązań, odpowiadających na bieżące potrzeby naszych wymagających Klientów.
doswiadczenie

Jak powstało Comfino?

Obserwując zmiany zachodzące na rynku e-commerce dostrzegliśmy potencjał, jaki płynie w usłudze płatności ratalnych.
 
Dlatego też postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie we współpracy z największymi bankami oraz instytucjami finansowymi w Polsce. Tak właśnie powstało Comfino.

Jak włączyć płatności
Comfino na swojej stronie?

Chcesz włączyć płatności Comfino.pl na swojej stronie? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółową ofertę.
phone